Yuvarlak yüz tipleri için kısa saç kesimleri

Yuvarlak yüz tipleri için kısa saç kesimleri

Hepimizin bildiği gibi son 2 yıldır kısa saç modelleri çok trend. Birçok bayan saçlarını bu yüzden kısa kestiriyor veya kısa kestirmeyi düşünüyor. Eğer yuvarlak yüze sahip bir bayansanız gerçekten bu model tam da sizin için yaratılmış diyebilirim.yuvarlak yüz şekli çok avantajlı bir yüz tipidir. yuvarlak yüz şekli birbirinden değişik ve güzel saç modelleri seçebilmenize olanak tanır. Çünkü bir çok saç modeli ve saç uzunluğu ile uyumlu bir yüz tipidir.Ayrıca yuvarlak yüz tipi ile uyumlu çok fazla saç modeli seçeneği vardır. Ancak bugün sadece kısa saç modelleri ile uyumlu olanlardan bahsedeceğim. Kısa saç kesimleri 2016 ve 2015 sezonunda çok popüler ve yükselişte. Ayrıca kısa saç kesimi yuvarlak yüz tipi ile çarpıcı ve tarz görünür.Yuvarlak yüzlere , kısa saç modellerinin daha çok uymasının sebebi Kısa saç modellerinin yüz ve boyun kısmınızda daha uzunmuş gibi bir izlenim yaratmasından ve uyumlu olmasından dolayıdır.Eğer kahkül kullanmaktan hoşlanıyorsanız, bu yüz ve saç tipi için harika bir seçim olabilir. Yuvarlak yüzler için kullanılan kısa saçlar genellikle katlı kesildiğinde daha güzel görünür. Bunların üzerine birde kahkül ekleme şansınız varsa harika görünmek için başka hiç bir şeye ihtiyacınız kalmıyor. Eğer pixie saç kesimi hoşunuza gidiyorsa, yuvarlak olan yüz tipiniz ile harika bir uyumu olan bu saç modelini kesinlikle denemelisiniz. Bu saç modeli sevimli olan yüzünüzü daha da ön plana çıkararak daha sevimli ve hoş görünmenizi sağlayacaktır.Eğer yüzünüzü daha uzun göstermek istiyorsanız , saç kesiminizde ufak dokunuşlar yaparak bunu sağlayabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse , saçlarınızın yanını yüzünüze daha yakın duracak şekilde bir kısa saç kesim modeli seçerseniz yüzünüz olduğundan daha uzun görünecektir. Bir çok insan yuvarlak olan yüzünün , yuvarlak görünüşünü daha azaltmaya çalışır ve bu yönde saç modelleri araştırır. Benim düşünceme göre bu yanlıştır (Yazar arkadaşım Korhan umarım bana kızmaz  )  Yüzünüzün yuvarlaklığını gizlemek veya aza indirmeye çalışmak yerine ön plana çıkartmalısınız. Çünkü yuvarlak yüz kötü bir yüz tipi ve özelliği değildir. Bu yüz tipinin en önemli özelliği sevimli, tatlı ve en önemlisi genç bir görünüm yaratmasıdır. İşte tam da bu yüzden yüzünüzün yuvarlaklığını ön plana çıkarmanıza yardımcı olacak yuvarlak yüz için kısa saç modelleri seçmenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

Yuvarlak yüz tipine uygun kısa saç kesimleri

Yuvarlak yüz tipinin avantajlarından ve kısa saç modellerinden detaylı olarak bahsettik. Şimdi sıra geldi size uygun olan bir kısa saç kesimi seçmeye. Yuvarlak yüz şekli ile çok uyumlu olan birbirinden hoş kısa saç kesim modellerini sizin için buldum. Aralarından beğendiğinizi ve en önemlisi yüzünüze uygun olanı bulup uygulayabilirsiniz. Eğer sorunuz olursa yorum yolu ile sorarsanız, cevaplamaya ve size yardımcı olmaya çalışacağım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler