Yüz Şekline Göre Kaş Modelleri

Yüz Şekline Göre Kaş Modelleri

Her yüz şekline göre farklı bir kaş modeli mevcuttur. Bu anlamda da sizlere kaş modelleri 2016 kapsamında, gelecek yıl moda olması muhtemel olan kaş tiplerini sunacağız. Bilindiği üzere kaş yapısı seçilirken, yüz yapınız ve göz yapınıza uygun olarak seçimlerin gerçekleşmesi gerekmektedir. Diğer türlü istenen bir kaş yapısı ortaya çıkmaz ve yüzünüz orantısız yapı kazanabilir. Bunu engellemek adına şimdi sizlere maddeler halinde, hangi yüze ve göz yapısına uygun kaşlar hazırlanacağı hususunda bilgiler vereceğiz!

Oval Yüz Şekillerine Göre Kaş Modelleri

Oval yüzünüz var ise bu kapsamda hafif kavisli bir kaş tercih etmek sizler için en uygunudur. Ayrıca fazla incelmemiş ve doğal kalınlığında olan kaş modelleri ile çekiciliğinizi arttırabilirsiniz. Günümüzde pek çok kadın böyle bir kaş yapısına sahiptir. Jesicca Biel, Jessica Alba, Emme Stone, Charlize Theron gibi ünlü oyuncular oval yüz hatlarına sahip olduğundan dolayı yukarıda bahsettiğimiz kaş yapısını tercih etmektedir.

Kare Yüz Şekline Göre Kaş Modelleri

Kare Yüz Şekline Göre Kaş Modelleri arıyorsanız öncelikle sizlere şunu belirtmeliyiz! Bir kaşın doğru orantılı olabilmesi için kalın olması idealdir. Kare yüz tipleri, keskin bir yüz yapısına sahip olduğundan dolayı bitiş noktasına doğru küçük bir kavis süslemesi yapmak hem çekiciliğinizi, hem de seksi bakışlar atabilmenizi büyük ölçüde sağlar. Böylelikle hem yüz hatlarınız daha yumuşak olacak, hem de insanlar tarafından fazlası ile beğenileceksiniz. Emily Deschanel, Oliva Wilde, Rihanna gibi ünlüler kare yüz yapısına sahiptir. Bu nedenle de kaş yapısını tam da bahsettiğimiz ölçütte ayarlamaktalardır.

Uzun Yüz Şekline Göre Kaş Modelleri

Uzun bir yüz yapısına sahipseniz, yüzünüzü daha da uzatacak kavisli kaçlardan kaçınmanızı ve düz bir kaş yapısına sahip olmanızı öneriyoruz. Liv Tyler, Angelina Jolie gibi ünlüler uzun yüz şekline sahiptir ve kaşları her daim düzdür.

Yuvarlak Yüz Şekline Göre Kaş Modelleri

Yuvarlak biz yüz hattına sahipseniz mutlaka kaşları kavisli yapmalısınız. Bu sizlerin daha uzun bir yüz hattına sahip olmanızı sağlamak ile beraber, kesin ve elverişli sonuçlar almanızı işaret eder. Beyonce, Mila Kunis, Penelope Cruz gibi ünlü simalar yuvarlak yüz şekline sahiptir ve kaşları kavislidir.

Gözleri ortaya çıkartan kaş modelleri kapsamında sizlere tüm yüz hatlarını ele alarak kaş yapıları konusunda bilgiler sağladık.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler