Zihninizdeki Yorucu Düşünceleri Boşaltmanın Yolları

Zihninizdeki Yorucu Düşünceleri Boşaltmanın Yolları

Gün içinde birçok olaya tanıklık edersiniz ve özellikle de çalışma hayatına sahip bir bireyseniz; 24 saatlik bir süreçte onlarca kişi ile iletişime geçmek zorunda kalırsınız. Bu yorucu temponun sonrasında zihninizde bir dizi yorucu düşünce meydana gelir. Başınızda ağrı, vücudunuzda yorgunluk ve ağırlık oluşmasına neden olan düşüncelerden kurtulmak için size önerdiklerimize göz atın.

  • Meditasyon Tüm Yorgunluğu Bir Anda Atar

meditasyonMeditasyonun birçok olumlu yanı vardır. Günümüzde çevremizdeki birçok kişinin uyku problemi yaşadığını duyar hale geldik. Meditasyon eğer uyku saatinden 15 ile 20 dakika öncesinde yapılırsa; zihin içinde biriktirmiş olduğu kötü düşüncelerden kurtularak uykuya dalabilir. Üstelik konsantre olma süresini arttırmak için de meditasyon yapabilirsiniz.

Tavsiye yazı:  Negatif Düşüncelerden Kurtulmanın Yolları

  • Dans Etmek Eğlenceli Zihin Temizleme Etkinliğidir

dans etmekTürk toplumu olarak aslında çok da yabancı kalmadığımız konulardan bir tanesi dans etmektir. Dans eden kişilerde adrenalin ve endorfin hormonu salgılanır. Hormonların salgılanma miktarları arttığında ise; zihin ve beden tamamen yorgunluktan kurtularak kendisini rahatlatır. Dans ederek hem eğlenip hem de dinlenebilirsiniz.

  • 2016 Kundalini Yoga Modası Yorgunluğunuzu Alıyor

kundalini yogaUzun zamandır hayatımızın için de var olsa da; 2016 yılında uzmanlar tarafından daha fazla dile getirilen konulardan bir tanesi Kundalini Yoga olmaktadır. Bu yoga sayesinde hayatınızdaki asıl felsefenin; harika olmak olduğunu hissediyor ve kabullenmeye başlıyorsunuz. Bu yoga sayesinde bilinç seviyesinin de yükseldiğini söylememiz gerekiyor.

Tavsiye yazı:  Moral Bozukluğu Nasıl Düzeltilir?

Arama Terimleri:

    uykuya dalarken düşüncelerden kurtulma yolları
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Haftanın Videosu

Facebook Beğenin

  • YORUM

Cilt Bakımı ve güzellik sitesinde dilerseniz Fasülye maskesi ile cildinizi yenileyip beyaz bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Evde tavşan bakımı hakkında bilgi almak için Tavşan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşletim sistemleri hataları üzerine çözüm önerileri üreten Teknocozumler.com’a teşekkürler.

Evcil hayvanlar içerisinde çok sevilen kediler için kedi bakımı sayfası olan Kedi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Evcil hayvan bakımı konusunda bilgi almak isterseniz Petarsiv.com adresini ziyaret edebilirsizin. Mutlu günler